liga-chempioniv-shakhtar-peremig-real-z-rakhunkom-3-2

Ліга чемпіонів: "Шахтар" переміг "Реал" з рахунком 3:2

• 14708 переглядiв

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Донецький "Шахтар" завітав до Мадриду на поєдинок першого туру групового етапу Ліги чемпіонів проти "Реалу", передає кореспондент УНН.

У першому таймі "Гірники" відправили в "нокдаун" підопічних Зідану, забивши три голи без відповіді. На 29 хвилині контратаку українського клубу завершив ударом низом Тете. Через чотири хвилини відбувся автогол Варана, а наприкінці тайму Манор Соломон забив з передачі п'ятою від Тете – 3:0.

Доволі швидко після перерви "галактікос" відіграли два м'ячі. Лука Модріч оформив ефектний удар під поперечину воріт, а через п'ять хвилин втрата м'яча біля свого штрафного призвела до голу Вінісіуса.

До кінця матчу команди обмінялися забитими голами, які були забиті з офсайду. Таким чином, "Шахтар" встояв та святкував виграш – 3:2.

Примітно, що за "Шахтар" не змогли взяти участь низка основних виконавців через травми та після перенесення коронавірусу (Патрік, Степаненко, Коваленко, Мораєс, Крівцов, Матвієнко).