lider-superligi-khimik-v-gostyakh-peremig-bipa

Лідер Суперліги "Хімік" в гостях переміг "БІПА"

• 8648 переглядiв

КИЇВ. 3 грудня. УНН. Баскетболісти южненського “Хіміка” стали переможцями чергового поєдинку української Суперліги, обігравши в Одесі місцевий БК “БІПА”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Команди провели першу половину матчу на високих швидкостях з великою кількістю перехоплень і ефектних блок-шотів.

Господарі сконцентрувалася на кидках з дуги в першій чверті, однак така тактика ніяких дивідендів “БІПі” не принесла — підопічні Вадима Пудзирея з 9 спроб не реалізували жодної. “Хімік”, у якого також відсоток влучань був далеко не ідеальним, зіграв простіше і зумів виграти стартову десятихвилинку, пропустивши лише 8 очок у захисті.

У другій чверті варто відзначити гру новобранця южненців Джейсона Лава, який реалізував 6 штрафних кидків, що свідчить про його активність під чужим щитом. У третій 10-хвилинці одесити спочатку пропустили міні-ривок суперника, проте після тайм-ауту підопічні В.Пудзирея знову підібралися до “Хіміка” і навіть скоротили відставання до 2 очок. Однак на більше одеситів не вистачило — 79:63.

Зазначається, що традиційно лідерську гру в атаці продемонстрував розігруючий “Хіміка” Джеймс Сміт, який набрав 19 очок і зробив 7 передач. Крім того, варто відзначити його співвітчизника Дж.Лава. Американський центровий дебютував у складі чемпіона України, набравши 16 очок і зробивши 9 підбирань.

Нагадаємо, що в чемпіонаті “Хімік” зберіг лідируючу позицію — 13:1, а в одеситів четверте місце — 9:6.