len-proviv-rezultativniy-vistup-u-peremozhniy-gri-atlanti-v-nba

Лень провів результативний виступ у переможній грі "Атланти" в НБА

• 7653 переглядiв

КИЇВ. 22 грудня. УНН. Баскетболісти “Нью-Йорк Нікс” та “Атланти Хокс” провели зустріч в рамках регулярного чемпіонату НБА на паркеті “Медісон Сквер-Гарден”, передає кореспондент УНН.

У першій і другій чверті український легіонер “Атланти” Олексій Лень забив по-одному м’ячу з-під кільця. Після великої перерви “бігмен” проявив себе більш активніше. Найбільше заслуговує на увагу атака в якій уродженець Антрациту тричі поспіль підібрав м’яч на чужому щиті та забив його знаходячись спиною до кільця.

За 21:07 хвилини Лень відзначився 12 очками (3/11 двоочкові, 2/2 триочкові), 7 підбираннями, 3 асистами при 1 втраті, а його колектив виграв 114:107.

Варто відзначити, що “яструби” здобули 8 перемогу при 23 поразках і піднялися на 13 місце Східної конференції НБА. “Нікс” 12-ті (9 виграшів).