latsio-zavdav-milanu-shostoyi-porazki-v-seriyi-a

"Лаціо" завдав "Мілану" шостої поразки в Серії А

• 9210 переглядiв

КИЇВ. 4 листопада. УНН. В одному із центральних протистоянь 11 туру італійської Серії А "Мілан" вдома приймав римське "Лаціо", передає УНН.

Рахунок у зустрічі мав змогу відкрити Чіро Іммобіле, але лідер атак римлян поцілив у поперечину. Проте нападник досяг свого на 25 хвилині, коли головою відгукнувся на подачу від Лаццарі. Тільки три хвилини знадобилося господарям аби відквитати м'яч – автогол у пасиві гравця "орлів" Бастуша.

Перемогу гостям приніс Корреа, який пробив Доннарумму при виході з воротарем сам на сам (83 хв) – 1:2.

Зазначимо, "Лаціо" набрав 21 пункт і піднявся на 4 місце в таблиці. "Мілан" зазнав вже 6 фіаско в сезоні – 13 очок і 11 місце.

Нагадаємо, в українській Прем'єр-лізі 3 листопада луганська "Зоря" завдала "Дніпру-1" п'яту поспіль поразку в УПЛ.