latsio-u-gri-vdevyatokh-zaznalo-rozgromnoyi-porazki-v-lizi-yevropi

"Лаціо" у грі вдев'ятьох зазнало розгромної поразки в Лізі Європи

• 10594 переглядiв

КИЇВ. 5 жовтня. УНН. Минулорічний чвертьфіналіст Ліги Європи римське “Лаціо” провів гостьовий поєдинок другого туру групового раунду турніру із франкфуртським “Айнтрахтом”, передає кореспондент УНН.

Німці забили швидкий м’яч, який допоміг їм захопити ініціативу. Подача з кутового ближче до дальньої штанги від Де Гузмана призвела до прицільного удару ногою Да Кости. В середині тайму швидкий випад “орлів” приніс їм дивіденди у вигляді забитого м’яча Марка Пароло (1:1).

Нічиний результат у грі тримав тільки 5 хвилин, адже серб Костіч другою хвилею атаки поставив в незручне положення захист римлян. Крім того, команда Індзагі залишилась у меншості після двох жовтих карток Душана Башти, які були отримані протягом 9-ти хвилин.

Інший сербський легіонер “Айнтрахта” Йовіч став автором четвертого взяття воріт у грі у дебюті другої половини. Німці забили завдяки контратаці. Через шість хвилин фол Корреа призвів й до вилучення аргентинця. Тому маючи значну чисельну більшість для франкфуртців не було проблемою довести гру до виграшу, а в компенсовані хвилини забив ще Да Коста — 4:1.

Варто зазначити, що в іншій грі квартету Н “Марсель” втратив перемогу над кіпрським “Аполлоном” (2:2).

Додамо також, лідером квартету є “Айнтрахт” — 6 пунктів. “Лаціо” має 3 бали. Далі розмістилися французи і кіпріоти (по 1 пункту).