latsio-prodovzhiv-vigrashnu-seriyu-v-chempionati-italiyi

"Лаціо" продовжив виграшну серію в чемпіонаті Італії

• 6064 переглядiв

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Римське “Лаціо” здобуло чергові три очки в італійській Серії А обіграв в гостях на “Дачія Арена” місцевий ФК “Удінезе” в рамках шостого туру ліги, повідомляє кореспондент УНН.

На 61 хвилині Луїс Альберто так подав м’яч зі штрафної, що закрутив його у рамку воріт. Кіпер Скуффет зреагував, але відбив шкіряну кулю прямо на ногу захиснику “орлів” Ачербі — 0:1.

Менше п’яти хвилин пройшло перед тим, як новачок римлян — екс-гравець “Севільї” Корреа у чужій штрафній розхитав захисника (у підсумку впав на газон), та не залишив шансів голкіперу — 0:2. До кінця гри “Удінезе” порадував власних уболівальників шикарним взяттям воріт. Захисник Нейтінк із солідної дистанції у падінні завдав удару майже через себе — 1:2.

Відзначимо, що після невдалого старту у чемпіонаті підопічні Сімоне Індзагі мають серію з 4 перемог поспіль, і з 12 очками піднялися на третій рядок чемпіонату. “Удінезе” з 8 пунктами в середині турнірної таблиці.

Зауважимо, що у 7 турі відбудеться римське дербі — “Рома” проти “Лаціо”.