latsio-peremogoyu-nad-borussiyeyu-vidznachilo-povernennya-v-ligu-chempioniv

"Лаціо" перемогою над "Боруссією" відзначило повернення в Лігу чемпіонів

• 10632 переглядiв

КИЇВ. 21 жовтня. УНН. Римське "Лаціо" на "Стадіо Олімпіко" прийняло дортмундську "Боруссію" в рамках стартового туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА, передає кореспондент УНН.

Вже на 6 хвилині зустрічі командний пресинг на чужому фланзі приніс плоди. Чіро Іммобіле у підсумку закинув м’яч за комірець голкіперу після передачі Корреа. Подача з кутового від Луїса Феліпе в середині тайму призвела до автоголу гравця “джмелів” Хітца — 2:0.

Бобмардир німців Ерік Холанд “сказав своє слово” тільки на 71 хвилині, коли ударом під поперечину замкнув простріл низом від Рейни. Однак через п’ять хвилин новачок “орлів” африканець Жан Даніель Акпа-Акпро встановив остаточний результат — 3:1.

Варто відзначити, що в останній раз “орли” грали в груповому етапі Ліги чемпіонів в сезоні-2007/08, посівши останнє місце в квартеті з “Реалом”, “Олімпіакосом” і “Вердером”.

Додамо, що в іншій грі квартету F “Брюгге” в гостях обіграли “Зеніт” — 2:1.