kremin-zdobuv-peremogu-nad-krivbasom

“Кремінь” здобув перемогу над “Кривбасом”

• 8056 переглядiв

ДНІПРО-КИЇВ. 10 грудня. УНН. Сьогодні БК “Кремінь” здобув третю перемогу у Суперлізі Парі-Матч. Після ігрової паузи в календарі “Кремінь” приймав одного з лідерів чемпіонату — “Кривбас”, повідомили у прес-службі команд, пише УНН-Центр.

З самого старту матчу гості підтвердили статус фаворита — Шундель ефектно відкрив рахунок вже на 5 секунді зустрічі. Далі кременчужани силами Чигринова та Байди намагалися не відпустити опонентів, проте до середини десятихвилинки підопічні Валерія Плєханова все ж пішли у відрив, та втримали дев’яти очкову різницю у рахунку до завершення періоду — 15:24.

Після двохвилинної перерви спочатку активніше гру розпочали знову гості, але далі ввімкнувся “Кремінь”, який зусиллями Вудсона та компанії почав скорочувати відставання, та вже невдовзі інтрига знову повернулася в зал: на екваторі чверті різниця в рахунку була зменшена до одного балу, а період був завершений за рахунку 37:42 для гостей.

На старті другої половини матчу Ясиненко заробив два з фолом та скоротив різницю в рахунку. Далі команди почали грати обережно та від захисту до, певно, ключового в сенсі емоцій моменту гри: Богдан Байда увірвався в триочкову та закинув надзвичайно ефектний данк, чим здійняв на ноги усіх без виключення вболівальників “Кременя”. Ще за кілька хвилин потужний відтинок часу видав інший гравець у білій формі: Ярослав Скрипець впродовж 10 секунд часу виконав два перехоплення та заробив 4 легкі бали у відриві. Надалі ж гра заспокоїлася, а чверть завершилася за рахунку 52:59.

З самого старту останньої десятихвилинки було помітно, що гравці “Кременю” налаштовані надзвичайно рішуче: після технічного фолу від “Кривбасу” перевага гостей зменшилася до одного пункту, а за 1:30 до завершення гри Ярослав Кадигроб і взагалі вперше за чотири періоди вивів свою команду вперед, а ще за кілька секунд забезпечив перемогу своїй команді. Таким чином “Кремінь” здобув третю перемогу у Суперлізі — 72:66 (15:24, 22:18, 15:17, 20:7).