kremenchuk-u-gri-z-donbasom-zdobuv-pershu-zvityagu-na-kubku-donbasu

"Кременчук" у грі з "Донбасом" здобув першу звитягу на "Кубку Донбасу"

• 7701 переглядiв

КИЇВ. 7 вересня. УНН. У Дружківці відбувся матч другого ігрового дня передсезонного турніру “Donbass Open Cup-2018, в якому “Кременчук” номінально приймав “Донбас”, інформує УНН із посиланням на прес-службу команд.

Команда Олександра Савицького з перших хвилин почала грати в високий і агресивний пресинг, який допоміг двічі відзначитися в першому періоді. У першому епізоді красиву комбінацію в більшості розіграли Красильников, Шиманський і Тютченко, і останній переправив каучуковий диск у “сітку”. Другий гол вийшов не менш ефективним — Ворона продемонстрував індивідуальну майстерність і вразив ворота.

У другому періоді “Донбас” активніше пішов вперед, щоб відігратися, але Гриценко кидком в “дев’ятку” зробив рахунок 3:0. Донецька команда майже відразу, через 50 секунд, відігралася одну шайбу (Григор’єв) і повернула поєдинку інтригу. На екваторі матчу сильним кидком Горлушко реалізував більшість, але на другу перерву команди пішли з рахунком 4:2 — Смирнов закинув в “роздягальню” кременчужанам на 39-хвилині.

У заключній двадцятихвилинці команди гостро атакували, але так і не змогли змінити рахунок на табло.

Таким чином, у обох колективів стало по одному виграшу при поразці.

У паралельній грі другого туру польський “Земгале” розгромив “Білий Барс” 7:0.

Додамо, що “Кременчук” зіграє останній поєдинок на “Кубку Донбасу-2018”, де суперником “городян” — “Білий Барс”.