kremenchuk-postupivsya-donbasu-u-matchi-vidkriti-sezonu-ukhl

"Кременчук" поступився "Донбасу" у матчі-відкриті сезону УХЛ

• 8546 переглядiв

КИЇВ. 15 вересня. УНН. У першому поєдинку сезону Української хокейної ліги зійшлися чемпіон і віце-чемпіон України “Донбас” і “Кременчук”, інформує УНН із посиланням на сайт Ліги.

Кременчужани вирішили не чекати з моря погоди і з перших секунд матчу почали активно пресингувати воротаря Богдана Дяченка, проте плодів ці масовані атаки не принесли. Як відомо: “Не забиваєш ти, забивають тобі” — цю приказку точним кидком підтвердив Сергій Кузьмик, пробивши Микиту Гордюшина і ставши автором першої закинутої шайби в сезоні 2018/2019.

Однак, на першу перерву команди пішли за рівного рахунку — новачок кременчужан Віктор Тютченко прошив Богдана Дьяченко та залишив останнє слово за командою гостей.

У другому періоді команди суттєво зменшили оберти. Однак на результативності зниження швидкостей ніяк не позначилося — спочатку Артем Шиманський вивів “городян” вперед, а потім Віктор Захаров знову зробив рахунок рівним.

Кременчужани стримували натиск супротивника рівно до кінця другого періоду, проте за дві хвилини до другої перерви донецька команда зламала хід зустрічі і двічі вразила ворота Микити Гордюшина, зробивши рахунок 4:2 на свою користь.

У фінальній двадцятихвилинці на ворота кременчужан обвалився шквал закинутих шайб — діючий чемпіон України відзначився ще тричі, пропустивши натомість тільки одну шайбу. Незібраність і нестабільність “городян” під кінець зустрічі принесли їм пропущені шайби і в кінцевому результаті програний стартовий поєдинок — 7:3.

Відзначимо, що дубль у матчі оформив Денискін.

Зазначимо, що сьогодні у першому турі також зустрінуться “Дніпро” і “Крижані Вовки”, а 16 вересня перший тур УХЛ закриють “Барси” і МХК “Динамо”.