kremenchuk-na-onovleniy-areni-obigrav-khk-vovki

"Кременчук" на оновленій арені обіграв ХК "Вовки"

• 9020 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. У Кременчуці відбувся перший матч Української хокейної ліги сезону 2017/18 після реконструкції льодової арени “Айсберг” — “Кременчук” зустрічався з броварськими “Вовками”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФХУ.

Вже на старті матчу “городяни” змогли відкрити рахунок зусиллями Антона Бойкова, який відправив шайбу у сітку воріт Гордюшина. На 14-й хвилині закинутою шайбою відзначив повернення на лід інший форвард “Кременчука” Гліб Кривошапкин, а під завісу періоду рахунок збільшив Богдан Наливайко.

Кременчужани продовжували атакувати, і в другому періоді змогли закинути ще двічі — відзначилися Дмитро Чернишенко і кращий захисник УХЛ в грудні Владислав Грицких.

Лише після п’ятої пропущеної шайби “Вовки” завелися, і почали вести атакуючі дії більш активно — відступати вже було нікуди. Спочатку в середині другого періоду Віталія Власенка “розмочив” Максим Омельченко, а через 20 хвилин чистого ігрового часу “Вовки” скоротили розрив до двох шайб — по одному голу собі в актив записали Олексій Овчинников і Михайло Шахов.

Статус-кво матчу був повернутий на 59-й хвилині матчу, коли одну за однієї шайби закинули форварди “Кременчука” Севастян Карпенко і Гліб Кривошапкин — 7:3.

Таким чином, “Кременчук” зміг завоювати три очки в першому матчі сезону на “Айсбергу”, і продовжить підготовку до матчу з “Донбасом”, який відбудеться 21 січня.

Додамо також, в турнірній таблиці “Кременчук” з 47 очками посідає 3-й щабель, а “Вовки” на дні — 3 бали.

Нагадаємо, Хокеїсти "Донбасу" встановили рекорд перемог чемпіонатів України.