konoplyanka-vzyav-uchast-u-peremozi-shalke-nad-shtutgartom

Коноплянка взяв участь у перемозі "Шальке" над "Штутгартом"

• 10400 переглядiв

КИЇВ. 27 січня. УНН. “Шальке” українського вінгера Євгена Коноплянки в 20-му турі німецької Бундесліги на виїзді впорався зі “Штутгартом”, передає кореспондент УНН.

На 14 хвилині подача зі штрафного від Каліджурі закінчилася взяттям воріт господарів. Налдо виграв верхову боротьбу та переправив м’яч від стійки у сітку воріт. Через п’ять хвилин “кобальтові” закріпили перевагу. На лідері гостей Леоні Горецкі порушили правила у карній зоні (удар ногою по тулубу) за що арбітр без вагань вказав на 11-метрову точку. Харіт успішно розвів м’яч та воротаря по різних кутах — 2:0.

Примітно, що представник збірної України Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі та провів на полі 80 хвилин. В одному із моментів другого тайму Коноплянка примудрився в контратаці не поцілити у пусті ворота “Штутгарта”.

Варто відзначити, що “Шальке” забиває вже у 14 матчах Бундесліги поспіль, набрали 34 очки та піднялися на друге місце в турнірній таблиці. “Штутгарт” набрав лише 4 очки в останніх 8 зустрічах та знаходиться біля зони вильоту — 15 сходинка з 20 пунктами.