klub-ukrayinskogo-tsentrovogo-zdobuv-shostu-peremogu-v-sezoni-nba

Клуб українського центрового здобув шосту перемогу в сезоні НБА

• 13935 переглядiв

КИЇВ. 17 листопада. УНН. "Сакраменто Кінгс" і "Торонто Репторс" Олексія Леня та Святослава Михайлюка відповідно провели поєдинки в НБА, передає кореспондент УНН.

Матч “Репторс” із “Портлендом” розпочався із ривку гостей 13:3, які довгий час утримували лідерство. Наш гравець вийшов на старті другой чверті і з першої спроби реалізував триочковий кидок із кута майданчика. Загалом Михайлюк на майданчику відіграв 8 хвилин 26 секунд, за які відзначився 3 очками (0/2 двохочкових, 1/1 трьохочкових) та 1 підбиранням, а його колектив поступився 113:118.

Натомість “Сакраменто Кінгс” українського центрового Олексія Леня в гостях розгромило “Детройт” — 129:107. Лень на майданчик не виходив.

Доповнення

“Сакраменто” з 6 перемогами у 14 матчах теж займає десяте місце у турнірній таблиці Західної конференції. “Торонто” с 7 перемогами та 8 поразками йде також десятим, але у таблиці Східної конференції.