klub-rebrova-virvav-11-peremogu-v-chempionati-saudivskoyi-araviyi

Клуб Реброва вирвав 11 перемогу в чемпіонаті Саудівської Аравії

• 10927 переглядiв

КИЇВ. 1 лютого. УНН. ФК “Аль-Ахлі” українського фахівця Сергія Реброва відзначився “камбеком” у протистоянні 18-го туру чемпіонату Саудівської Аравії, передає УНН з посиланням на сайт команди.

У домашній баталії проти “Аль-Шабаб” клуб Реброва поступався після 15 хвилини двома м’ячами. Грек Фетфатзідіс зумів відіграти один м’яч до перерви. Тільки голи Закаріа та Моханада Асері на 87 та 90 + 5 хвилинах дозволили святкувати “Аль-Ахлі” чергову звитягу.

Примітно, що головний конкурент “Аль-Ахлі” за чемпіонство “Аль-Хіляль” також не без проблем завоював три очки у грі з аутсайдером “Аль-Раедом” — поступаючись 0:1 “Аль-Хіляль” забив два голи другому таймі.

Додамо, що в турнірній таблиці “Аль-Ахлі” на 2 очки поступається “Аль-Хілялю” — 37 і 39 очок відповідно.