klub-mikhaylyuka-zdobuv-peremogu-u-pershiy-gri-sezonu-nba

Клуб Михайлюка здобув перемогу у першій грі сезону НБА

• 9283 переглядiв

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. У зустрічі другого змагального дня сезону НБА "Детройт Пістонс" Святослава Михайлюка гостював у "Індіани" Пейсерс", передає кореспондент УНН.

Команди довго входили у гру і відкрили рахунок тільки наприкінці 3 ігрової хвилини – кидок із середньої відстані реалізував Реджі Джексон. Після цього центровий Драммонд забив двічі і наставник "Пейсерс" взяв тайм-аут – 0:6. Перепочинок пішов на користь гостей, які зменшили відставання до кінця чверті – 24:27.

Надалі ніхто із команд не міг відірватися одна від одної, але гарна кінцівка у виконанні "Пістонс" принесла їм звитягу 119:110.

За "Детройт" 32 очками і 23 підбираннями відзначився центровий Андре Драммонд, рекорд кар'єри – 30 очок, встановив Люк Кеннард. Українець Михайлюк просидів усю гру в запасі.

Відзначимо пропуск гри кращого бомбардира "поршнів" минулого року Блейка Гріффіна.