klub-lunina-perervav-bezvigrashnu-seriyu-v-ispanskiy-primeri

Клуб Луніна перервав безвиграшну серію в іспанській Прімері

• 6444 переглядiв

КИЇВ. 12 січня. УНН. Чотирма матчами стартував розіграш 19 туру чемпіонату Іспанії з футболу – Прімери, одним із яких стала гра команд "Леганес" та "Уеску". Про це повідомляє кореспондент УНН.

"В одному з протистоянь “Леганес” Андрія Луніна приймав останню команду чемпіонату “Уеску”. Українець провів усю гру в запасі, але його колектив святкував мінімальну звитягу 1:0. На 29 хвилині польовий футболіст “Леганесу” виніс м’яч з лінії воріт, а згодом гострим дальнім ударом відповів гравець господарів — воротар здійснив сейв. Єдине взяття воріт пройшло на 73 хвилині, коли простріл Сілви замкнув Ен-Несірі", - йдеться у повідомленні.

Додамо, що “Леганес” на три очки (22) відірвався від зони вильоту і перервав безвиграшну серію, яка тривала 5 поєдинків.

Як повідомляв УНН, раніше три українські футболісти Андрій Лунін, Віталій Миколенко та Микола Шапаренко потрапили до списку найперспективніших гравців за версією Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА).