klub-lenya-zaznav-porazki-u-matchi-lideriv-skhidnoyi-konferentsiyi-nba

Клуб Леня зазнав поразки у матчі лідерів Східної конференції НБА

• 9517 переглядiв

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. У протистоянні НБА зустрілися "Атланта Хокс" центрового збірної України Олексія Леня та "Філадельфія 76", передає кореспондент УНН.

У першій чверті високий відсоток влучань з дуги принесли господарям паркету перевагу в дев’ять балів (40:31). Проте до середини гри “Філадельфія” вирівняла ситуацію. Доля матчу вирішувалася на останніх хвилинах. Спочатку обидві команди не могли влучити у кошик, а при 103:105 Вінс Картер з сиреною не влучив триочковий — перемога “Філадельфії”.

Український центровий вийшов у старті “яструбів” і за 18:38 хвилини набрав 5 очок (2/3 2-очкові, 0/4 триочкові, 1/2 штрафні) при 3 підбираннях, 3 передачах і перехопленні.

Додамо, що до цього моменту обидві команди були єдиними, хто не знав гіркоти поразок на Сході. Тепер “Філадельфія” лідирує з показником 3:0. У “Атланти” 2:1.