kiyiv-basket-zaznav-porazki-vid-chinnogo-chempiona-ukrayini

"Київ-Баскет" зазнав поразки від чинного чемпіона України

• 7454 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Столичний “Палац Спорту” прийняв перший поєдинок БК “Київ-Баскет” у новому сезоні Суперліги, який виявився дебютним для команди в даному турнірі. Суперником киян став чинний чемпіон країни “Черкаські Мавпи”, повідомляє кореспондент УНН.

Вдала реалізація гостей із Черкас, а особливо два дальні кидки із кута від Конєва і Кольченка, дозволили “Мавпам” захопити лідерство у гру — 8:16. Втрати м’яча черкасців дозволили киянам вирівняти становище — 22:24 за підсумком стартової чверті.

Після великої перерви “Мавпи” одержали 10-очковий гандикап — 43:53. Проте підопічні Євгена Мурзіна не здалися і за півтори хвилини до кінця зустрічі мали вже рівні цифри — 72:72. Проте краща реалізація спроб в заключну хвилину вивела команду з Черкас на позитивний результат — 75:80.

Додамо, що в іншій зустрічі “Дніпро” подужав вдома харківський “Політехнік” — 70:59.