kiyiv-basket-zaznav-fiasko-u-gri-za-liderstvo-v-kubku-yevropi-fiba

"Київ-Баскет" зазнав фіаско у грі за лідерство в Кубку Європи ФІБА

• 7394 переглядiв

КИЇВ. 7 листопада. УНН. БК "Київ-Баскет" програв у столичному "Палаці спорту" "Цмоки-Мінську" в матчі третього туру групового етапу Кубка Європи ФІБА, передає кореспондент УНН.

На старті матчу гості з Білорусії відправили в нокдаун київський колектив, повівши 13:1. Згодом господарі зібралися і підтягнулися у рахунку, але краща кінцівка чверті дозволила Мінську повести 32:19.

У другій чверті, як і в третій малюнок гри не змінився — “Цмоки” розвивали перевагу, та тріумфували із розгромною різницею (99:74).

Статистика гравців “Київ-Баскета”: Шеферд (19 очок), Близнюк (12), Хілл (12), Павлов (9), Пустозвонов (6), Кондраков (6), Петров (4), Едвін (4), Крутоус (2), Сандул, Заєць.

“Цмоки-Мінськ”: француз Гаврилович (25), американець Бернетт (19), білорус Салаш (16), американець Лоурі (12), Міркович (11).

Зазначимо, що кияни мають 2 звитяги в трьох турах — 2 місце. Білоруси не програвали — займають 1 рядок.