kilka-glyadachiv-postrazhdali-pislya-padinnya-z-tribuni-na-futbolnomu-matchi-v-ispaniyi

Кілька глядачів постраждали після падіння з трибуни на футбольному матчі в Іспанії

• 9217 переглядiв

КИЇВ. 29 вересня. УНН. Щонайменше двоє людей отримали пошкодження після падіння з трибун через огорожу, що зламалася на матчі чемпіонату Іспанії із футболу в Ейбарі між місцевим однойменним клубом і “Севільєю”. Про це повідомляє УНН із посиланням на Agence France-Presse.

У суботу “Севілья” на виїзді перемогла “Ейбар” із рахунком 3:1 і піднялася на друге місце в Ла Лізі. “Севілья”, в активі якої 13 очок після семи турів, на одне очко відстає від лідируючої у чемпіонаті “Барселони”.

На 59-й хвилині матчу аргентинський півзахисник “Севільї” Евер Банега забив гол із пенальті, зробивши рахунок у грі 2:0.

Уболівальники гостей стали спускатися до самого низу трибуни, щоб відсвяткувати гол разом із футболістом своєї команди. Огорожа, розташована на висоті одного метра від землі, зламалася і кілька вболівальників впало з трибуни.

У зв’язку з цим матч був перерваний на 10 хвилин. Двоє уболівальників отримали травми і покинули стадіон на носилках. Решта фанати “Севільї” змогли зайняти свої місця.

Як раніше інформував УНН, адвокат футболіста Кріштіану Роналду подасть у суд на один із найвідоміших щотижневих журналів Німеччини Der Spiegel, який опублікував статтю про звинувачення гравця в зґвалтуванні американки Кетрін Майорга.