khokeyisti-dnipra-zdobuli-pyatu-peremogu-na-starti-sezonu-ukhl

Хокеїсти "Дніпра" здобули п'яту перемогу на старті сезону УХЛ

• 5724 переглядiв

КИЇВ. 30 вересня. УНН. П’ятий тур чемпіонату України — чемпіонату Української хокейної ліги продовжився матчем “Льодяних Вовків” і “Дніпра”, повідомляє УНН із посиланням на прес-службу змагань.

Уже в початку зустрічі команди двічі змогли реалізувати видалення суперника. Спочатку херсонці точним кидком Іллі Декало відкрили рахунок, а потім Кирило Фроленко прошив Олега Петрова, зрівнявши рахунок на табло.

Однак тривало це недовго — на 16-й хвилині капітан “Дніпра” Микола Коляда, знову-таки в більшості, вивів свою команду вперед, і на перерву клуби пішли за мінімальної переваги гостей.

У другому періоді знову вилучення зіграло з “Вовками” злий жарт, а “Дніпро” скористався помилкою господарів — Микита Коваленко збільшив розрив до двох шайб.

Третя двадцятихвилинка повторила сценарій перших двох. Хоч кияни і намагалися боротися, агресивно пресингуючи противника, але все ж “Вовки” ще раз пропустили після кидка Олександра Найдьонова — 3:0.

Таким чином, херсонський “Дніпро” має в активі 15 очок. “Вовки” на дні таблиці — 2 бали.

Додамо також, свій наступний матч “Дніпро” зіграє 3 жовтня в гостях проти “Кременчука”, а “Крижані Вовки” на день пізніше зустрінуться на виїзді з “Білим Барсом”.