khokeyisti-bilogo-barsu-virvali-peremogu-u-matchi-z-krizhanimi-vovkami

Хокеїсти "Білого Барсу" вирвали перемогу у матчі з "Крижаними Вовками"

• 8668 переглядiв

КИЇВ. 5 січня. УНН. У Києві матчем місцевих “Льодяних Вовків” і “Білого Барса” завершився 27 тур чемпіонату України з хокею, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань

Досить активний матч провели обидві команди. На екваторі першого періоду Олексій Овчинников відкрив рахунок в матчі, а вже через 40 секунд рахунок зрівняв Владислав Куцевич.

Вийти вперед “Білий Барс” зміг тільки в середині другої двадцятихвилинки, коли Назар Ружников вдало скористався помилкою Віталія Власенко. “Крижані Вовки”, в свою чергу, хоч і створили масу небезпечних моментів біля воріт Кирила Кучера, проте реалізувати їх у команди Миколи Сидорова так і не вийшло.

Третій період став надрезультативним для обох команд. Хоч на початку двадцятихвилинки “барси”, зусиллями Владислава Куцевича, змогли збільшити свою перевагу до двох шайб, але потім капітан киян Овчинников зробив хет-трик і, зробивши камбек киян, знову зрівняв цифри на табло.

Однак білоцерківці моментально змогли повернути собі ігрову перевагу і все той же Владислав Куцевич, який, до слова, також оформив хет-трик, поставив потужну крапку в матчі і допоміг своїй команді здобути мінімальну перемогу над київським клубом — 4:3.

Зазначимо, що в таблиці “Барси” з 27 очками посідають 4 місце, а “Вовки” мають тільки 7 пунктів і продовжують замикати чемпіонат.

Нагадаємо, що раніше “Донбас” впевнено обіграв МХК “Динамо”.