khokey-monreal-viyshov-vpered-u-pivfinalniy-seriyi-pley-off-kubku-stenli

Хокей: "Монреаль" вийшов вперед у півфінальній серії плей-офф Кубку Стенлі

• 14595 переглядiв

КИЇВ. 19 червня. УНН. Голи Джоша Андерсона в кінці третього періоду і овертаймі принесли “Монреалю” перемогу над “Вегасом” в третьому матчі серії півфіналу Кубка Стенлі з рахунком 3:2, інформує УНН з посиланням на сайт НХЛ.

На першу перерву “Голден Найтс” йшли з явним відчуттям недомовленості. Їх перевага за кидками склало 17:3, а за гольовими моментами — 9:1. При цьому на табло горіли нулі.

По перерві все змінилося і команди обмінялися закинутими шайбами — Кофілд за “Монреаль”, і Руа за гостей. Аналогічна ситуація відбулася і в третьому періоді — Андерсон закинув за господарів і Пьєтранжело за “Вегас”. Шайба Андерсона стала переможною в овертаймі для “Монреалю” (3:2).

Примітно, що воротар переможців Прайс завершив зустріч з 43 сейвами і здобув 10-ту перемогу в нинішньому плей-офф. Він став четвертим воротарем “Канадієнс”, який виграв 10 разів в одному розіграші плей-офф. І першим після Патріка Руа, який зробив це в 1993 році.

“Канадієнс” вийшли вперед у серії — 2:1.