khk-sokil-zavdav-porazki-chinnomu-chempionu-ukrayini-z-khokeyu

ХК "Сокіл" завдав поразки чинному чемпіону України з хокею

• 16426 переглядiв

КИЇВ. 21 лютого. УНН. У Кременчуку відбувся другий поєдинок 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ між місцевим "Кременчук" та київським "Соколом", повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Період команди почали на рівних, обмінюючись небезпечними моментами біля воріт Новицького і Дубровського. Але першими свої моменти змогли реалізувати гості - Курбатов кинув з-за воріт і шайба опинилася в сітці після рикошету від спини Новицького.

Зрівняти рахунок кременчужани змогли тільки на екваторі другого періоду, коли Денискін виїхав на вбивчу позицію і відправив шайбу точно у верхній кут воріт Дубровського.

У третьому періоді команди вели дуже в'язку гру з великою кількістю зупинок і вилучень - всього за матч команди отримали 20 малих штрафів на двох. І хоч команди досить багато грали в нерівних складах, але реалізувати вдалося лише одне вилучення. Голубич відзначився у воротах Новицького, подвоївши перевагу "Сокола".

Ця шайба і поставила результативну точку в цьому поєдинку і подарувала перемогу "Соколу" над чинними чемпіонами – 2:1.

Доповнення

У турнірній таблиці "Сокіл" йде третім (51), поступаючись чинному чемпіону країни "Кременчуку" 5-ма балами.