khk-krivbas-zavdyaki-khet-triku-i-savchenka-peremig-biliy-bars

ХК "Кривбас" завдяки хет-трику І.Савченка переміг "Білий Барс"

• 8540 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. Хет-трик і результативна передача Івана Савченка допомогли “Кривбасу” здобути чергові три бали в УХЛ. У домашньому матчі криворізці приймали білоцерківський “Білий Барс”, передає УНН з посиланням на сайт турніру.

Свою першу шайбу І.Савченко закинув на екваторі стартового періоду, а асистентами виступили Олексій Ворона і Олександр Александров.

Другий період вийшов результативнішим, команди обмінялися голами. Спершу “Кривбас” подвоїв перевагу зусиллями Микити Попова, якому асистували І.Савченко та Владислав Куцевич. “Білий Барс” відповів шайбою в більшості — її автором став Дмитро Даниленко.

У дебюті заключного періоду підопічні Костянтина Буценка зуміли зрівняти рахунок. І знову завдяки чисельній більшості — відзначився Руслан Ромащенко.

Нічийний рахунок протримався майже до самого кінця, поки на авансцену не вийшов І.Савченко. Спершу форвард, завдяки індивідуальній майстерності, вивів “Кривбас” вперед, а під саму завісу зустрічі оформив хет-трик — 4:2.

Повідомляється, що повторна зустріч цих команд відбудеться 1 березня.

Зауважимо, що “Кривбас” втримує 3-тю сходинку чемпіонату — 70 балів. “Білий Барс” 5-й з 29 пунктами.