khk-kremenchuk-vpershe-v-karyeri-zavdav-porazki-sokolu

ХК "Кременчук" вперше в кар'єрі завдав поразки "Соколу"

• 15244 переглядiв

КИЇВ. 6 січня. УНН. У Кременчуці відбувся центральний матч 23-го туру УХЛ, в якому "Кременчук" на своєму майданчику приймав київський "Сокіл", передає УНН з посиланням на сайт УХЛ.

На 4 хвилині кияни реалізували більшість і повели в рахунку. Точним кидком з передачі Олендаренко відзначився Рубан.

Господарі намагалися реалізувати ті поодинокі моменти, які виникали біля воріт Кубрицького. Але з кидками Денискіна і Серанова кіпер киян впорався блискуче. На перерву команди йшли в роздягальні при мінімальному рахунку на користь гостей (1:0).

Другий період не відрізнявся від попереднього кількістю небезпечних моментів. На цей раз зі своїми мінімальними шансами біля воріт суперника краще впоралися “городяни”. З небезпечними кидками Орлова і Григоряна Кубрицького впорався, а от з гольовими моментами від Бабрусева і Денискіна кіпер “Сокола” впоратися не зміг. Варто відзначити, що господарі зрівняли рахунок, вдало реалізувавши свою більшість.

У третій двадцятихвилинці все вирішилося за одинадцять секунд до кінця основного часу. При рівній грі більше удачі виявилося в руках хокеїстів “Сокола”, які змогли реалізувати другу більшість в матчі. Точним кидком з розіграшу Рубан-Міхнов, відзначився Андрій Смирнов.

В овертаймі єдиний стовідсотковий момент у команд не реалізував капітан гостей Морозов. Після його кидка з упору Давлетшін витягнув “мертву” шайбу.

У серії післяматчевих буллітів точнішими виявилися господарі. Орлов і Смирнов реалізували свої спроби і принесли “Кременчук” шосту перемогу поспіль.

Зауважимо, що “Кременчук” з 31-м балом замикає трійку лідерів, а “Сокіл” випереджає суперника на один пункт.