khk-donbas-zrivnyav-rakhunok-u-finalniy-seriyi-ukhl

ХК "Донбас" зрівняв рахунок у фінальній серії УХЛ

• 8670 переглядiв

КИЇВ. 6 квітня. УНН. В рамках другого матчу фінальної серії плей-офф Української хокейної ліги — “Донбас” на своєму льоду приймав херсонської “Дніпро”, інформує УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

Після невдалого старту серії “Донбас” не міг собі дозволити поступитися вдруге поспіль, проте початок матчу все одно видався непростим і нервовим. Свою ігрову перевагу господарям не вдалося конвертувати в закинуті шайби, що безумовно, давило на підопічних Сергія Вітера.

У другій 20-хвилинці вже і гості почали гостро атакувати ворота Богдана Дьяченка, але кіпер “Донбасу” звів на “ні” всі зусилля суперників. У такій непростій ситуації на допомогу, як і водиться, прийшов капітан команди. Спочатку Віктор Захаров закинув шайбу, граючи в меншості, а потім оформив дубль за 30 секунд до кінця періоду.

У заключній 20-хвилинці команди обмінялися голами в більшості (за “Донбас” Коренчук, за суперника Белоусов), що не вплинуло на загальний підсумок матчу — 3:1.

Зауважимо, що завдяки цій перемозі “Донбас” зрівняв рахунок у фінальній серії плей-оф — 1:1, яка тепер перебирається в Херсон.