khk-donbas-vstanoviv-rekord-rezultativnosti-sezonu-v-ukhl

ХК "Донбас" встановив рекорд результативності сезону в УХЛ

• 10448 переглядiв

КИЇВ. 13 січня. УНН. 29-й тур Української хокейної ліги відкрився матчем броварських "Вовків" із "Донбасом", який за обопільною згодою клубів проходив в Дружківці, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Вся гра проходила за явної переваги “Донбасу”. Вже через 6 хвилин зі старту поєдинку Андрій Денискін відкрив рахунок у матчі, закинувши свою першу шайбу за донецький клуб, а через кілька секунд Вадим Мазур скористався помилкою Микити Гордюшина і відправив ігровий снаряд ще раз в створ воріт. На цьому натиск “Донбасу” не послабився, і, в результаті затяжної атаки голи на свій рахунок записали Микита Новіков та Владислав Луговий з різницею в півтори хвилини, зробивши рахунок 0:4.

Другу 20-хвилинку “Вовки” почали більш впевнено, проте Ярославу Свіщєву вдалося обіграти броварських захисників і пробити Микиту Гордюшина. На екваторі поєдинку шосту шайбу в ворота підопічних Рафаїла Умярова відправив Владислав Луговий. Слідом за ним другий раз зміг відзначитися форвард донецького клубу Вадим Мазур. За три хвилини до кінця другого періоду донецькі хокеїсти відправили у ворота броварського клубу ще чотири шайби з різницею всього в декілька секунд. Точними кидками відзначилися захисник Філіп Матвієнко і форварди Олександр Костіков, Микита Коваленко і Вадим Мазур.

У заключному періоді “Донбас” закинув у ворота опонентів ще 7 шайб, тим самим побивши рекорд результативності УХЛ в поточному сезоні — 19:0.

Примітно, що до цього моменту рекордним був рахунок 14:1 в поєдинку між МХК “Динамо” і броварським клубом.

Варто відзначити, що наступний матч УХЛ пройде сьогодні в якому “Кременчук” прийматиме “Білий Барс” у Броварах.

Як повідомляв УНН, ХК “Вовки” посилився чотирма гравцями.