khk-donbas-vigrav-30-match-pospil-ta-onoviv-rekord-ukrayini

ХК "Донбас" виграв 30 матч поспіль та оновив рекорд України

• 10134 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. На “Льодовому стадіоні” в Білій Церкві донецький “Донбас” в рамках 32 туру Української хокейної ліги зустрівся з “Вовками” із Броварів, передає УНН.

Зустріч закінчилася із тотальною перевагою лідера змагань над аутсайдером. Попри скромний рахунок після першого періоду (0:2), в другій 20-хвилинці гості закинули ще 7 шайб. Підсумковий результат 2:15.

За переможців покер (4 шайби) оформив Лялька, дублі у Свіщева, Коваленка та Мостового. Також забивали Матвієнко, Влад, Кузьмик, Денискін і Луговий. За броварський колектив відзначилися Шапіро і Забулонов.

Таким чином, “Донбас” оформив 30-ту перемогу поспіль, і оновив рекордний показник для чемпіонатів України з хокею.

Додамо, що наступний матч Української хокейної ліги відбудеться вже сьогодні — в Кременчуці однойменний клуб прийматиме “Білий Барс”.

Як повідомляв УНН, хокеїсти “Колорадо” завоювали сьому підряд перемогу в НХЛ.