khk-donbas-peremig-v-ukhl-pered-pivfinalnim-raundom-kontinentalnogo-kubku

ХК "Донбас" переміг в УХЛ перед півфінальним раундом Континентального Кубку

• 8570 переглядiв

КИЇВ. 13 листопада. УНН. В рамках стартового матчу 15-го туру Української хокейної ліги білоцерківський "Білий Барс" приймав чинного чемпіона країни "Донбас", повідомляє УНН з посиланням на пресслужби клубів.

Єдина закинута шайба у першому періоді сталася у ворота "Білого Барса" – з передачі Матерухіна відзначився Костіков. По перерві донеччани покращили власні позиції у матчі шайбами Нікіфірова та Коренчука. Крапку у зустрічі поставив Лялька у заключній 20-хвилинці (4:0).

Таким чином підопічні Сергія Вітера беруть реванш за програш в минулій зустрічі і в позитивному настрої підходить до поєдинків півфінальної стадії Континентального Кубка.

Донеччани набрали 29 очок і піднялися на друге місце чемпіонату – 6 балів відставання від "Кременчука".

Додамо, 14 листопада "Донбас" проведе стартовий матч із "Нєманом" в рамках вояжу по півфіналу Континентального в Польщі.