khimik-virvav-peremogu-u-chinnogo-chempiona-ukrayini-budivelnika

"Хімік" вирвав перемогу у чинного чемпіона України "Будівельника"

• 8220 переглядiв

КИЇВ. 4 лютого. УНН. У Южному в ФСК “Олімп” у зустрічі Суперліги Парі-Матч відбулося минулорічне протистояння фіналістів — в гості до “Хіміка” завітав київський “Будівельник”, передає кореспондент УНН.

Практично впродовж усього протистояння “будівели” мали невелику перевагу над візаві в рахунку. Розв’язка матчу відбувалася в заключні хвилини. Спочатку з майже рівного рахунку столичні баскетболісти вирвалися вперед приблизно на 10 очок, але господарі наздогнали опонентів. Вирішальний прохід через увесь майданчик Сидорова та його два очки з-під кільця. Киянам залишалося 5 секунд на відповідь і вони не зуміли набрати очок — поразка “Будівельника” 82:83.

Примітно, що на початку заключної чверті через перебір фолів не зміг дограти легіонер южненців Колтер, а також зустріч пропускав основний центровий “Хіміка” Петрова та капітан клубу Рябчук.

Найрезультативнішим виконавцем у грі став захисник збірної України та “Будівельника” Отверченко — 26 балів, Крутоус додав 19 очок киянам, Анісімов 16, а Дугат 10. За “Хімік” 211 бал наколотив Антипов, 18 очок набрав Сидоров при 7 асистах, 19 + 7 підбирань з лави додав Мальчевський.

Варто зазначити, що баскетболісти “Хіміка” вийшли на 50-відсотковий показник перемог і поразок в сезоні — 10:10. Натомість кияни з 15 виграшами і 6 програшами втримують другий результат в сезоні.