khimik-u-poyedinku-z-mikolayevom-zdobuv-vosmu-peremogu-v-superlizi

"Хімік" у поєдинку з "Миколаєвом" здобув восьму перемогу в Суперлізі

• 9588 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. Южненський “Хімік” взяв реванш на своєму майданчику за поразку в Миколаєві в першому колі чемпіонату України (Суперліга Парі-Матч), перегравши суперника на 19 очок, повідомляє УНН з посиланням на сайт южненців та ФБУ.

У першій чверті на майданчику був один головний герой. Американський розігруючий “Хіміка” Деррік Колтер набрав 18 очок за стартову 10-хвилинку, реалізувавши 7 з 8 кидків з гри (2 з 2 триочкових). Результативна та ефектна гра захисника южненців допомогла їм отримати 9 очок переваги за підсумками першої чверті.

В наступному відрізку гостям вдалося зупинити американця і за рахунок серії триочкових підібратись до южненців на відстань 2 балів. Однак “Хімік” не дозволив гостям завершити камбек: підопічні Степановського вчасно додали у захисті і під завісу чверті реалізували свої штрафні, отримавши 8 балів переваги перед великою перервою.

Надалі “Хімік” продовжив нарощувати відрив. Южненці відмінно рухали м’яч, атакували з високим відсотком, а черговий точний дальній від Колтера встановив 17-очкову перевагу господарів. Остаточно вбили інтригу в цьому матчі триочкові Мальчевського і Еріанса в заключній чверті 96:77.

Американський розігруючий Колтер провів вдалий матч. За 34 хвилини на майданчику захисник відзначився 29 очками (8/12 двоочкових, 3/4 триочкових, 4/4 штрафних), 4 передачами, 3 передачами та 3 перехопленнями. Рейтинг ефективності американця склав 34 бали.

Зазначимо, що команди є сусідами по турнірній таблиці — “Миколаїв” 4-й, “Хімік” 5-й.

Додамо також, другий матч тижня “Хімік” зіграє вдома проти аутсайдера чемпіонату “Запоріжжя-ZOG”, а “Миколаїв” у цей же день поїде в гості до одеської “БІПИ”.

Як раніше повідомляв УНН, “Будівельник” завдав поразки аутсайдеру Суперліги “Політехніку”.