khimik-perervav-peremozhnu-seriyu-bk-kremin

"Хімік" перервав переможну серію БК "Кремінь"

• 7086 переглядiв

КИЇВ. 25 грудня. УНН. Чинний чемпіон України южненський “Хімік” в Кременчузі переміг місцевий БК “Кремінь” в одному із останніх поєдинків Суперліги Парі-Матч в 2016 році, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Вже зі стартових хвилин кременчужани повели у рахунку — відзначився Ясиненко. Потім пострілом з периметру відмітився Байда, на що Петров відповів ефектним кидком згори. Загалом же за перші 5 хвилин в матчі “Кремінь” дозволив набрати чемпіону всього 4 бали. Після тайм-ауту від Валерія Степановського южненці заграли вже краще і на перерву команди пішли за рахунку 19:17 на користь господарів.

В другій чверті “Кремінь” знову побіг в атаку, а “Хімік” свої перші бали набрав лише на третій хвилині періоду. Проте надалі у кременчужан перестали летіти дальні кидки, що дозволило “Хіміку” ближче до завершення першої половини гри вийти вперед у рахунку. А ефектний баззер Сміта встановив остаточний рахунок в чверті 31:36 тепер на користь гостей.

В другій половині гри “Хімік” почав грати ще більш активно та суттєво відривався у рахунку — 63:89.

Повідомляється, що кращим гравцем в матчі став Джеймс Сміт з южного. На рахунку американця 24 бали та 4 перехоплення.

Нагадаємо, що до поєдинку з “Хіміком” гравці “Креміня” мали серію з п’яти підряд перемог.