khet-trik-messi-prinis-barseloni-rozgromnu-zvityagu-nad-psv

Хет-трик Мессі приніс "Барселоні" розгромну звитягу над "ПСВ"

• 7424 переглядiв

КИЇВ. 18 вересня. УНН. В одному із стартових поєдинків групового етапу Ліги чемпіонів у групі В каталонська “Барселона” на “Камп Ноу” приймала нідерландський клуб “ПСВ”, повідомляє кореспондент УНН.

Господарі поля підтвердили статус фаворита квартету та мали значну перевагу у володінні м’ячем та в більшості інших компонентів. Відкрив рахунок Ліонель Мессі, коли ідеально виконав штрафний на 32 хвилині, обвівши стінку, та поклав м’яч під ближню стійку.

Чудову нагоду змарнував Луїс Суарес, коли у другому таймі надіслав м’яч у поперечину воріт. Забити вдалося Усману Дембеле, який обіграв двох опонентів, пройшов ближче до штрафної та поклав ігровий снаряд у дальній нижній кут — 2:0. Лише дві хвилини знадобилося Мессі аби оформити дубль. Аргентинець реалізував своєчасний пас від Ракітіча.

Крапку у грі поставив все той же Мессі. Бомбардир “синьо-гранатових” отримав передачу від Суареса та пробив повз воротаря ейндховенців — 4:0.

Примітно, що з 79 хвилини іспанці грали у меншості через вилучення Умтіті.

Додамо, у другому турі “Барса” відправиться на “Вемблі” заради гри з “Тотенхемом”, а “ПСВ” прийматиме італійський “Інтер”.