khet-trik-firmino-dopomig-liverpulyu-rozgromiti-arsenal

Хет-трик Фірміно допоміг "Ліверпулю" розгромити "Арсенал"

• 8972 переглядiв

КИЇВ. 30 грудня. УНН. Сімома матчами стартував розіграш 20-го туру Англійської Прем'єр-ліги з футболу. Лідер таблиці "Ліверпуль" приймав лондонський "Арсенал", повідомляє кореспондент УНН.

Господарів на 11 хвилині засмутив півзахисник Мейтленд-Найлс, який замкнув на дальній стійці передачу від Івобі. Згодом ударну трихвилинку провів бразилець Роберто Фірміно та забив два м'ячі. На 32 хвилині Садіо Мане розстріляв голкіпера Лєно – 3:1.

В додатковий час Мохамед Салах також розписав у воротах Лєно, забивши м'яч з пенальті. Ще одне пенальті, на цей раз від Фірмано, призвів до остаточних цифр на табло – 5:1.

Зазначимо, що "каноніри" залишились з 38 очками і на 5-му рядку. "Ліверпуль" має 54 бали і відрвався від найближчого конкурента на 9 пунктів.