khet-trik-dibali-prinis-yuventusu-drugu-rozgromnu-peremogu-v-lizi-chempioniv

Хет-трик Дібали приніс "Ювентусу" другу розгромну перемогу в Лізі чемпіонів

• 8758 переглядiв

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Туринський “Ювентус” не мав проблем у домашній зустрічі другого туру групового раунду Ліги чемпіонів із швейцарським “Янг Бойзом”, повідомляє кореспондент УНН.

У дебюті зустрічі “Ювентус” підтвердив статус фаворита гри — Пауло Дібала забив гол, переправивши одним дотиком м’яч у сітку. На 33 хвилині Блез Матюіді завдав потужного пострілу на який зреагував голкіпер, але першим на добиванні виявився Дібала — 2:0.

В середині наступної половини аргентинець з передачі Куардадо оформив хет-трик та встановив остаточні цифри на табло — 3:0.

Примітно, що останні 12 хвилин основного часу швейцарці відіграли у меншості — вилучений був Камара.

Додамо, що у першому турі “стара синьйора” розгромила “Валенсію” — 3:0, а “Янг Бойз” стартував на поразкою від “МЮ” — 0:3.