khet-trik-bilorusa-prinis-donbasu-pershu-peremogu-u-pivfinali-kontinentalnogo-kubku

Хет-трик білоруса приніс "Донбасу" першу перемогу у півфіналі Континентального кубку

• 8700 переглядiв

КИЇВ. 16 листопада. УНН. У другий ігровий день півфінального раунду Континентального кубку в групі F “Донбас” зіграв з чемпіоном Казахстану “Бейбарисом”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу донеччан.

Поразка в цьому матчі означала б для команд позбавлення шансів на продовження боротьби за вихід в Суперфінал турніру. Усвідомлюючи це, суперники почали справжню битву з найперших секунд. За стартові 12 хвилин опоненти награли на 8 хвилин штрафу, 6 з яких було в пасиві донеччан.

Примітно, що саме в форматі 4 проти 5 “Донбасу” вдалося втекти в контратаку і Ілля Коренчук відкрив рахунок точним кистьовим кидком. Через хвилину більшість суперника вже минула, але позиційна перевага все-таки переросла в гол з “п’ятака”, де свій відскік підкараулив Альберт Вишняков.

Після першої перерви “Донбас” зміг видати забійну 20-хвилинку, перекидавши суперника 15:9. З цих 15 кидків три стали точними, при цьому Коренчук оформив хет-трик, а його партнер по “трійці” Віталій Лялька відзначився черговим міні-шедевром. До другої перерви чемпіон України міг і зовсім знімати питання про переможця, але на останніх секундах підопічним Сергія Вітера не вдалося реалізувати вихід “два в нуль”.

Третій період видався дуже нервовим, адже вже в його дебюті “Бейбарис” заробив більшість і швидко його реалізував. Всю середину заключної 20-хвилинки казахстанці відчайдушно намагалися зрівняти рахунок, але натхненна гра Степана Горячевських дозволила “Донбасу” зберегти свою перевагу.

Коли до кінця матчу вже залишалися останні хвилини, “Бейбарис” спробував зіграти без воротаря, за що суперника покарав Євген Нікіфоров.

Підсумкова перемога 5:3 дозволила “Донбасу” набрати 4 очки після двох турів і істотно підвищити свої шанси на потрапляння в Суперфінал. У свою чергу “Бейбарис” вже таких шансів позбувся.

Зауважимо, що програму другого ігрового дня закриють “Краковія” і “Нєман”, а 17 листопада господарі турніру зійдуться у вирішальному матчі з ХК “Донбас”.