kamerun-i-avstraliya-zigrali-vnichiyu-v-ramkakh-kubku-konfederatsiy-2017

Камерун і Австралія зіграли внічию в рамках Кубку Конфедерацій-2017

• 15128 переглядiв

КИЇВ. 23 червня. УНН. Рівна боротьба в матчі другого туру групової стадії Кубка Конфедерацій між Камеруном і Австралією привела до нічиєї — 1:1, повідомляє УНН з посиланням на сайт змагань.

Протистояння Камеруну і Австралії не було багатим великою кількістю небезпечних моментів біля воріт. Виникали вони як правило в результаті помилок однієї з команд. Так вже на єдиній доданій до основного часу першого тайму хвилині Мілош Дегенек не догледів за підключенням в атаку крайнього захисника чемпіонів Африки Андре Замбо-Ангісса, який, отримавши пас зі своєї половини поля, одним дотиком перекинув голкіпера Метью Райана.

Після перерви “соккеруз” знайшли в собі сили піти вперед і загрожувати воротам Фабріса Ондо, але Камерун можуть звинувачувати лише себе: їх лідер Венсан Абубакар з вигідної позиції пробив повз ворота, упустивши найгостріший момент в цій грі, а в наступному ж епізоді активний Алекс Герсбах змусив Ернеста Мабука сфолити в штрафному, і капітан Марк Мілліган реалізував пенальті.

Зауважимо, що для обох збірних це перші зароблені очки у турнірі — по 1, натомість у лідерів квартету чилійців ата німців — по 4.