k-fesenko-i-a-pustoviy-proveli-rezultativni-matchi-v-chempionatakh-italiyi-ta-ispaniyi

К.Фесенко і А.Пустовий провели результативні матчі в чемпіонатах Італії та Іспанії

• 11258 переглядiв

КИЇВ. 14 березня. УНН. Центрові збірної України Кирило Фесенко та Артем Пустовий відзначилися високою персональною статистикою в матчах провідних чемпіонатів Європи — Італії та Іспанії відповідно, передає УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

К.Фесенко провів відмінний матч за “Авелліно”. Команда українця на виїзді в овертаймі дотиснула “Реджіо-Емілію” 90:89, а наш “бігмен” за 33 хвилини додав до активу 21 очко (6/15 двоочкових, 9/15 штрафних), 8 підбирань (4 в атаці), 1 перехоплення , 2 блок-шоти, а також заробив на собі 10 фолів, допустивши при цьому 3 втрати.

Натомість команда А.Пустового “Обрадойро” поступилася у виїзному матчі Ліги ACB, програвши “Сарагосі” з рахунком 85:59.

Українець, вийшовши в старті, відіграв 23 хвилини і став найрезультативнішим у своїй команді з 17 очками в активі (8/10 двоочкових, 1/4 штрафних), 2 підбираннями (1 в атаці) і 1 перехопленням при 2 втратах і 5 фолах.

Додамо, що “Авелліно” на даний момент ділить друге і третє місце Серії А з “Венецією”, у якої також 14 перемог і 8 поразок, але кращі додаткові показники. “Обрадойро” займає передостаннє 16 місце у чемпіонаті Іспанії з 6 перемогами у 22 матчах.