inter-virvav-peremogu-u-totenkhema-na-starti-rozigrashu-ligi-chempioniv

"Інтер" вирвав перемогу у "Тотенхема" на старті розіграшу Ліги чемпіонів

• 6852 переглядiв

КИЇВ. 19 вересня. УНН. У другій баталії першого туру Ліги чемпіонів у групі В італійський “Інтер” на стадіоні “Сан-Сіро” протистояв лондонському “Тотенхему”, передає кореспондент УНН.

Усі забиті голи команди перенесли на другий тайм. На 53 хвилині Крістіан Еріксен пройшов до штрафної і завдав дальнього пострілу. Ханданович відбив м’яч перед собою. Шкіряна куля повернулася до датського півзахисника, який з другої спроби пробив словенця завдяки невеликому рикошету.

Аж на 86 хвилині нападник “нераадззурі” відзначився шикарним взяттям воріт — італієць зльоту поклав м’яч в нижній кут знаходячись на дальній дистанції. Переможний гол “Інтер” оформив на 2 додатковій хвилині. Уругвайський півзахисник Матіас Весіно забив головою після розіграшу кутового — 2:1.

Примітно, що “Інтер” грає на груповій стадії вперше з сезону 2011/12.

Додамо, що у групі В після першого туру по три пункти мають “Інтер” та “Барселона”. Жодного у “ПСВ” та “Тотенхема”.