gravets-zbirnoyi-italiyi-vdruge-za-rik-porvav-zvyazku-na-kolini

Гравець збірної Італії вдруге за рік порвав зв'язку на коліні

• 11404 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Важка травма настигла півзахисника "Роми" і збірної Італії Ніколо Дзаньоло в матчі другого туру групового етапу Ліги націй проти національної команди Нідерландів (1:0), повідомляє УНН з посиланням на сайт "Роми".

Дзаньоло був змушений покинути поле за кілька хвилин до перерви в грі із нідерландцями. МРТ підтвердило, що у гравця був повний розрив передньої хрестоподібної зв’язки лівого коліна. За даними римського клубу, сьогодні на гравця очікує операція.

Зазначимо, що 21-річний спортсмен пропустить мінімум півроку. За 2020 рік пошкодження для футболіста стало другим. У січні він отримав аналогічну травму на іншому коліні і пропустив сім місяців.

Звернемо увагу, що Дзаньоло провів сьомий поєдинок у складі національної збірної Італії. У сезоні-2019/20 півзахисник провів 33 матчі, забив 8 голів і зробив 3 результативні паси.