gra-legend-dubl-eks-gravtsya-kiyivskogo-dinamo-dopomig-komandi-fifa-obigrati-rosiyan

Гра Легенд: дубль екс-гравця київського "Динамо" допоміг команді ФІФА обіграти росіян

• 10332 переглядiв

КИЇВ. 4 червня. УНН. У Калінінграді пройшов матч легенд між знаменитими футболістами світу і Росії в якому взяв участь колишній футболіст київського “Динамо” Ніко Кранчар, передає УНН.

На 5 хвилині протистояння, яке складалося із двох таймів по 15 хвилин, збірна Легенд ФІФА відкрила рахунок. Екс-бомбардир “Бенфіки” Нуно Гомеш відзначився ударом з яким в дещо курйозній манері не впорався кіпер росіян. Через дві хвилини на заваді другого голу після пострілу Нванко Кану стала стійка воріт. На 9 хвилині цифри на табло зрівнялися завдяки голу Тіхонова.

Легенди ФІФА повернули перевагу в рахунку. Неймовірним за красою голом відзначився колишній півзахисник київського “Динамо” Ніко Кранчар. Хорват у повітрі одним дотиком прийняв м’яч та злету пробив у дальній верхній кут воріт — 2:1.

У другому таймі простріл Нванко Кану реалізував Кафу, на що господарі відповіли голом Федкова. Далі Кранчар оформив дубль, відзначившись голом від власних воріт. Згодом дублі також оформили Гомеш і Кафу. Росіян від розгрому від завершення баталії врятував Тіхнов і Панов. 6:4 на користь легенд ФІФА.

Збірну Легенд ФІФА представляли: Паскаль Цубербюллер (Швейцарія), Уес Браун (Англія), Кафу (Бразилія), Ніко Кранчар (Хорватія), Нванкво Кану (Нігерія), Нуну Гомеш (Португалія).

Додамо, що Кранчар належав “Динамо” в періоді з 2012 по 2015 роки. За цей період хорват відіграв за киян 22 зустрічі, забив 4 голи і віддав 2 результативні передачі.