golkiper-zbirnoyi-ukrayini-d-boyko-propustiv-chotiri-goli-u-matchi-ispanskoyi-primeri

Голкіпер збірної України Д.Бойко пропустив чотири голи у матчі іспанської Прімери

• 9358 переглядiв

КИЇВ. 18 грудня. УНН. У поєдинку 16 туру іспанської Прімери клуб воротаря збірної України Дениса Бойко в гостях протистояв одному із лідерів чемпіонату "Севільї", повідомляє УНН з посиланням на сайт "Малаги".

Наш співвітчизник провів повний поєдинок на полі, однак починаючи із середини першого тайму впродовж 10 хвилин пропустив відразу чотири голи. Дублем відзначився В’єтто, ще по разу забивали Бен Йєддер і Вітоло.

У другій половині господарі залишилися у меншості – за другу жовту картку вилучення отримав Рамі і цим одного разу скористався напад "анчоусів". Гол-престижу на свій рахунок записав Рамірес – 4:1.

Примітно, що Д.Бойко в третьому підряд матчі чемпіонату Іспанії виходить у стартовому складі "Малаги".

Нагадаємо, що "Малага" крокує в середині турнірної таблиці – 11 місце та 21 пункт.