gol-v-kompensovaniy-chas-dopomig-zori-virvati-peremogu-u-fk-lviv

Гол в компенсований час допоміг "Зорі" вирвати перемогу у ФК "Львів"

• 8786 переглядiв

КИЇВ. 24 квітня. УНН. ФК “Львів” завітав у гості до луганської “Зорі” у зустрічі 25-го туру топ-6 чемпіонату України з футболу, передає кореспондент УНН.

Розіграш стандарту допоміг гостям вийти вперед наприкінці першого тайму. Бруно Дуарте набіг на ближню стійку після подачі з кутового від Вороніна та зрізав головою м’яч у сітку. На 56 хвилині Пилип Будківський виграв верхову боротьбу у Вісенте та замкнув навіс Леднєва, забивши свій перший гол за півтора роки — 1:1.

Тільки в самісінькій кінцівці протистояння “Зоря” заробила право на пробиття пенальті, яке реалізував капітан Олександр Караваєв — 2:1.

Примітно, що до цього моменту обидва попередні матчі в чемпіонаті команди завершували без голів.

Завдяки цьому “Зоря” набрала 35 пунктів та піднялася в зону ЛЄ — 4 сходинка. “Львів” шостий — 30 балів і три поразки поспіль.

Додамо також, у наступному турі “Зоря” завітає в гості до “Олександрії”, а “Львів” прийме київське “Динамо”.