gol-u-kompensovaniy-chas-prinis-dinamo-peremogu-u-pershiy-ofitsiyniy-gri-roku

Гол у компенсований час приніс "Динамо" перемогу у першій офіційній грі року

• 10116 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. У гості до київського "Динамо" в межах 19-го туру УПЛ завітала полтавська "Ворскла", передає кореспондент УНН.

Перший гол відбувся на початку зустрічі, але його відмінили через положення поза грою Артема Шабанова, який забивав з передачі Дуелунда. Дебютного офіційного голу в 2020 році від "Динамо" уболівальникам на своїх телеекранах прийшлося чекати 49 хвилин, саме тоді Віталій Буяльський забив гол, який стане окрасою туру – півзахисник з гострого кута з-за меж карної зони перекинув м'яч за комірець воротарю.

Гостям вдалося відігратися на 62 хвилині. Ніким не прикритий Степанюк головою відправив м'яч у сітку. Рятівником "біло-синіх" став Беньямін Вербич. Словенець ефектним ударом з розвороту добив ігровий снаряд у сітку після пострілу Русина – 2:1.

Додамо, "Динамо" набрало 29 очок і втримує 2-й рядок, поступаючись "Шахтарю" 11 балами. "Ворскла" передостання – 14 очок.

Нагадаємо, "Зоря" перемогла "Маріуполь" у першому матчі після поновлення УПЛ.