gol-novachka-dopomig-dinamo-rozgromiti-u-sparingu-vorsklu

Гол новачка допоміг "Динамо" розгромити у спарингу "Ворсклу"

• 8496 переглядiв

КИЇВ. 19 квітня. УНН. На стадіоні "Динамо" ім. В.В. Лобановського футболісти однойменного клубу протистоянням з "Ворсклою" заповнили паузу між турами чемпіонату України, передає кореспондент УНН.

Вже до перерви "динамівці" декласували опонента чотирма голами без відповіді. На 9 хвилині відзначився Миколенко після подачі зі штрафного від Цитаїшвілі. Сам Цитаїшвілі оформив елегантний м'яч на 27 хвилині, коли після паузи увірвався до штрафної та пробив під хрестовину рамки воріт.

Далі за "біло-синіх" за допомогою розіграшу колективу кутового головою у падінні забив Олександр Андрієвський. Згодом відзначився дебютним голом і нещодавній новачок киян Карлос Де Пена. Уругваєць у падінні дотягнувся до м'яча на дальній стійці та ефектно зльоту переправив ігровий снаряд під поперечину. По перерві крапку у баталії поставив Віктор Циганков ударом з пенальті – 5:0.

Додамо, у наступному турі УПЛ на "Динамо" очкує домашня гра з "Шахтарем" (24 квітня), "Ворскла" прийматиме "Десну" (23 квітня).