gol-na-ostannikh-khvilinakh-prinis-barseloni-somu-peremogu-v-sezoni-primeri

Гол на останніх хвилинах приніс "Барселоні" сьому перемогу в сезоні Прімери

• 16189 переглядiв

КИЇВ. 19 грудня. УНН. на стадіоні "Камп Ноу" у Барселоні в рамках 18-го туру іспанської Прімери "Барселона" приймала "Ельче", повідомляє УНН з посиланням на сайти клубів.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 16 хвилині відзначився півзахисник каталонців Ферран Жутльга, йому асистував Усман Дембеле. На 19-й хвилині гол забив хавбек “синьо-гранатових” Гаві, результативну передачу зробив Клеман Лангле.

На 62-й хвилині результативного удару завдав нападник гостей Тете, асист на рахунку Лукаса Боє. Вже у наступному моменті гол забив форвард “Ельче” Пере Мілья, гольовий пас віддав Теті. На 85-й хвилині півзахисник “блаугранос” Ніко Гонсалес вивів свою команду вперед, асистентом виступив Гаві (3:2).

Доповнення

“Барселона” набрала 27 очок у 17 матчах і посідає 7-е місце у турнірній таблиці іспанської Прімери сезону-2021/2022. “Ельче” за 17 матчів заробив 15 очок, команда розташовується на 16-му місці в таблиці.