gol-mizh-nig-vorotaryu-prinis-dinamo-peremogu-nad-gentom-u-lizi-chempioniv

Гол між ніг воротарю приніс “Динамо” перемогу над “Гентом” у Лізі чемпіонів

• 16666 переглядiв

КИЇВ. 24 вересня. УНН. У Бельгії місцевий “Гент” з результатом 1:2 зазнав поразки від київського “Динамо” у першій зустрічі плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів УЄФА, передає кореспондент УНН.

Забитий м’яч у дебюті зустрічі полегшив життя “біло-синім”. На 9 хвилині Владислав Супряга додав м’яч у порожню сітку воріт після удару Буяльського.

В середині тайму (27 хвилина) поле покинув нападник збірної України у складі “Генту” Роман Яремчук. Його замінив Кляйндінст, який став автором голу наприкінці половини гри. Супряга програв верхову боротьбу при подачі з кутового і дав супернику розстріляти Бущана — 1:1.

З 53 хвилини господарі залишилися у меншості, адже за грубий підкат на Буяльського другу жовту картку перед собою побачив українець Роман Безус.

Перемогу київському колективу приніс удар Карлоса де Пени — м’яч проскочив поміж ніг голкіперу.

Додамо, доля протистояння вирішиться 29 вересня на НСК “Олімпійський” у Києві.