gol-malinovskogo-dopomig-atalanti-obigrati-klub-ukrayintsya-kovalenka

Гол Маліновського допоміг “Аталанті” обіграти клуб українця Коваленка

• 18051 переглядiв

КИЇВ. 20 листопада. УНН. У 13-му турі італійської Серії А відбулося дербі команд футболістів збірної України: “Аталанта” Руслана Маліновського приймала “Спецію” Віктора Коваленка, інформує УНН з посиланням на УАФ.

Коваленко вийшов у стартовому складі й відіграв до 64-ї хвилини, а Маліновський з’явився на полі на 60-й хвилині і встиг відзначитися забитим м’ячем, а сама зустріч закінчилася перемогою його команди з рахунком 5:2.

Наразі, маючи в активі 25 очок, “Аталанта” йде четвертою в турнірній таблиці Серії А. У “Спеції” 11 балів і 16-а сходинка.

Цього сезону Маліновський відіграв у Серії А 12 матчів в яких забив двічі та віддав результативний пас. У Коваленка шість поєдинків — гол та два ассисти.