gol-g-mkhitaryana-dopomig-manchester-yunayted-otrimati-chetvertu-peremogu-pospil

Гол Г.Мхітаряна допоміг "Манчестер Юнайтед" отримати четверту перемогу поспіль

• 10406 переглядiв

КИЇВ. 26 грудня. УНН. У поєдинку 18 туру Англійської Прем'єр-Ліги, що проходить під знаком "Boxing Day", ФК "Манчестер Юнайтед" зустрівся з одним із аутсайдерів змагань "Сандерлендом", передає УНН з посиланням на сайт "манкуніанців".

Під завершення стартової половини вперше змінилися цифри на табло. Златан Ібрагімович отримав м'яч в карній зоні гостей і знайшов результативною передачею Дейлі Блінда.

Надалі протягом довгого проміжку тримався результат 1:0, поки на 82 хвилині швед З.Ібрагімович не реалізував вихід віч-на-віч з кіпером Джорданом Пікфордом. Через чотири хвилини після навісу все того ж З.Ібрагімовича екс-гравець "Шахтаря" Генріх Мхітарян забив п’ятою – 3:0. Проте гол-престижу за "Сандерленд" записав на свій рахунок італієць Фабіо Боріні – 3:1.

Варто зазначити, що "МЮ" програв тільки в одній із 25 останніх домашніх зустрічей проти "Сандерленда".

Нагадаємо, що "Манчестер Юнайтед" частіше за інші команди вигравав у рамках "Boxing Day" (21 раз).